406I35B14M85000 is available for purchase but is not normally stocked.
Datasheet
14.85 MHz ±30ppm Crystal 13pF 60 Ohms 4-SMD, No Lead
406I35B14M85000
DigiKey Part Number
406I35B14M85000-ND - Tape & Reel (TR)
Manufacturer
Manufacturer Product Number
406I35B14M85000
Description
CRYSTAL 14.8500MHZ 13PF SMD
Detailed Description
Category
Load Capacitance
13pF
Mfr
ESR (Equivalent Series Resistance)
60 Ohms
Operating Temperature
-40°C ~ 85°C
Frequency
14.85 MHz
Frequency Stability
±50ppm
Size / Dimension
0.236" L x 0.138" W (6.00mm x 3.50mm)
Frequency Tolerance
±30ppm
Height - Seated (Max)
0.047" (1.20mm)