V3A33-TNPS1-S12
DigiKey Part Number
2210-V3A33-TNPS1-S12-ND
Manufacturer
Manufacturer Product Number
V3A33-TNPS1-S12
Description
COAX CBL NANO TO SMA 12"
Customer Reference
Detailed Description
Cable Assembly Coaxial NANO to SMA 0.047" Flexible Cable 12.00" (304.80mm)
Category
2nd Connector
SMA Plug
Manufacturer
ConductRF
2nd Contact Gender
Male
Series
2nd Connector Mounting Type
Free Hanging (In-Line)
Packaging
Bulk
Length
12.00" (304.80mm)
Part Status
Active
Cable Type
0.047" Flexible Cable
Style
NANO to SMA
Frequency - Max
18 GHz