Image for FTLX3813M354 is not available
FTLX3813M354
DigiKey Part Number
FTLX3813M354-ND
Manufacturer
Coherent
Manufacturer Product Number
FTLX3813M354
Description
TXRX DWDM EML 100GHZ APD XFP
Customer Reference
Detailed Description
Transceiver Module Ethernet 8.5 ~ 11.32Gbps 1534nm 3.3V, 5V LC Duplex Pluggable, XFP
Category
Wavelength
1534nm
Manufacturer
Coherent
Applications
Ethernet
Packaging
Bulk
Voltage - Supply
3.3V, 5V