IN14BSMW220W is available for purchase but is not normally stocked.
New at DigiKey
LED Panel Indicator White Diffused 145° 220V 20mA Wire Leads - 5.9" (150.00mm)
IN14BSMW220W
DigiKey Part Number
2449-IN14BSMW220W-ND
Manufacturer
Manufacturer Product Number
IN14BSMW220W
Description
LED PNL IND WHITE 14MM 150MM WIR
Detailed Description
Category
Voltage
220V
Manufacturer
Current
20mA
Panel Cutout Dimensions
0.55" (14.00mm)
Lens Size
8.00mm Dia
Lamp Color
White
Millicandela Rating
700mcd
Lens Color
White
Termination Style
Wire Leads - 5.9" (150.00mm)