Image for G80-1800LPCEU-2 is not available
G80-1800LPCEU-2
DigiKey Part Number
G80-1800LPCEU-2-ND
Manufacturer
Manufacturer Product Number
G80-1800LPCEU-2
Description
BLACK PS/2,USB KEYBOARD
Manufacturer Standard Lead Time
12 Weeks
Customer Reference
Detailed Description
Black PS/2, USB 104 Key Keyboard
Category
Number of Keys
104
Manufacturer
Cherry Americas LLC
Interface
PS/2, USB
Series
Features
Compact
Packaging
Box
Color
Black
Part Status
Active
Size / Dimension
15.910" L x 7.090" W x 1.690" H (404.00mm x 180.00mm x 43.00mm)