CPPC7L-A7B6-33.333TS is available for purchase but is not normally stocked.
Available Substitutes:
Direct
Datasheet
Upgrade
Similar
33.333 MHz XO (Standard) CMOS Oscillator 3.3V Enable/Disable 4-SMD, No Lead
CPPC7L-A7B6-33.333TS
DigiKey Part Number
CPPC7L-A7B6-33.333TS-ND - Tape & Reel (TR)
Manufacturer
Manufacturer Product Number
CPPC7L-A7B6-33.333TS
Description
XTAL OSC XO 33.3330MHZ CMOS SMD
Detailed Description
EDA/CAD Models
CPPC7L-A7B6-33.333TS Models
Category
Voltage - Supply
3.3V
Mfr
Frequency Stability
±100ppm
Series
Operating Temperature
-40°C ~ 85°C
Current - Supply (Max)
25mA
Size / Dimension
0.276" L x 0.197" W (7.00mm x 5.00mm)
Frequency
Height - Seated (Max)
0.075" (1.90mm)