DX06WW024B is available for purchase but is not normally stocked.
New at DigiKey
LED Panel Indicator White Diffused 24V Wire Leads - 7.87" (200.00mm)
DX06WW024B
DigiKey Part Number
708-DX06WW024B-ND
Manufacturer
Manufacturer Product Number
DX06WW024B
Description
DX SERIES, 6MM DIAMETER, WIRE LE
Detailed Description
Voltage
24V
Panel Cutout Dimensions
0.24" (6.00mm)
Lens Size
7.00mm Dia
Lamp Color
White
Termination Style
Wire Leads - 7.87" (200.00mm)