DX06WW012B is available for purchase but is not normally stocked.
New at DigiKey
LED Panel Indicator White Diffused 12V Wire Leads - 7.87" (200.00mm)
DX06WW012B
DigiKey Part Number
708-DX06WW012B-ND
Manufacturer
Manufacturer Product Number
DX06WW012B
Description
DX SERIES, 6MM DIAMETER, WIRE LE
Detailed Description
Voltage
12V
Panel Cutout Dimensions
0.24" (6.00mm)
Lens Size
7.00mm Dia
Lamp Color
White
Termination Style
Wire Leads - 7.87" (200.00mm)