DX06WR220B is available for purchase but is not normally stocked.
New at DigiKey
LED Panel Indicator Red Diffused 220V Wire Leads - 7.87" (200.00mm)
DX06WR220B
DigiKey Part Number
708-DX06WR220B-ND
Manufacturer
Manufacturer Product Number
DX06WR220B
Description
DX SERIES, 6MM DIAMETER, WIRE LE
Detailed Description
Voltage
220V
Panel Cutout Dimensions
0.24" (6.00mm)
Lens Size
7.00mm Dia
Lamp Color
Red
Termination Style
Wire Leads - 7.87" (200.00mm)