DX06WG110N is available for purchase but is not normally stocked.
Datasheet
New at DigiKey
LED Panel Indicator Green Diffused 110V Wire Leads - 7.87" (200.00mm)
DX06WG110N
DigiKey Part Number
708-DX06WG110N-ND
Manufacturer
Manufacturer Product Number
DX06WG110N
Description
DX SERIES, 6MM DIAMETER, WIRE LE
Detailed Description
Voltage
110V
Panel Cutout Dimensions
0.24" (6.00mm)
Lens Size
7.00mm Dia
Lamp Color
Green
Termination Style
Wire Leads - 7.87" (200.00mm)