Image for AMMC-6630-W50 is not available
AMMC-6630-W50
DigiKey Part Number
AMMC-6630-W50-ND
Manufacturer
Manufacturer Product Number
AMMC-6630-W50
Description
RF ATTENUATOR 20DB 50OHM MODULE
Customer Reference
Detailed Description
RF Attenuators 20dB 5 GHz ~ 45 GHz 50 Ohms Module
Category
Frequency Range
5 GHz ~ 45 GHz
Manufacturer
Broadcom Limited
Impedance
50 Ohms