Image for SF4-2.5-R4DP-9 is not available
SF4-2.5-R4DP-9
DigiKey Part Number
492-SF4-2.5-R4DP-9-ND
Manufacturer
Manufacturer Product Number
SF4-2.5-R4DP-9
Description
LIGHT PIPE FLEXIBLE 2.5" 4.20MM
Manufacturer Standard Lead Time
12 Weeks
Customer Reference
Detailed Description
Light Pipe Single Clear Flexible 2.5" (63.5mm) - Fiber Optic Board/Panel Mount, Press Fit
Product Attributes
Filter Similar Products
Category
Configuration
Single
Manufacturer
Bivar Inc.
Type
Flexible 2.5" (63.5mm) - Fiber Optic
Series
Mounting Type
Board/Panel Mount, Press Fit
Packaging
Bulk
Lens Style
Round with Domed Top
Part Status
Active
Lens Size
4.20mm