Image for SF3-20.0-F9PD67PR is not available
SF3-20.0-F9PD67PR
DigiKey Part Number
492-SF3-20.0-F9PD67PR-ND
Manufacturer
Manufacturer Product Number
SF3-20.0-F9PD67PR
Description
LIGHT PIPE FLEXIBLE 20" 9.10MM
Manufacturer Standard Lead Time
12 Weeks
Customer Reference
Detailed Description
Light Pipe Single Diffused Flexible 20" (508mm) Board/Panel Mount, Press Fit
Category
Configuration
Single
Manufacturer
Bivar Inc.
Type
Flexible 20" (508mm)
Series
Mounting Type
Board/Panel Mount, Press Fit
Packaging
Bulk
Lens Style
Round with Domed Top
Part Status
Active
Lens Size
9.10mm