LFR-255WW48V
DigiKey Part Number
492-1939-ND
Manufacturer
Manufacturer Product Number
LFR-255WW48V
Description
LED 5MM WARM WHT CLR 8-48V BA9S
Customer Reference
Detailed Description
LED Lamp Replacement White, Warm Miniature Bayonet (BA9S) 8 V ~ 48 V AC/DC T - 3 1/4
Datasheet
 Datasheet
EDA/CAD Models
LFR-255WW48V Models
Category
Voltage - Forward (Vf) (Typ)
8 V ~ 48 V AC/DC