Image for VSCQ20-Q48-S3R3 is not available
VSCQ20-Q48-S3R3
DigiKey Part Number
VSCQ20-Q48-S3R3-ND
Manufacturer
Manufacturer Product Number
VSCQ20-Q48-S3R3
Description
POWER SUPPLY 20W 3.3V 4.0A