LEDWLA290XP6-PHQ
DigiKey Part Number
2170-LEDWLA290XP6-PHQ-ND
Manufacturer
Manufacturer Product Number
LEDWLA290XP6-PHQ
Description
LINEAR ARRAY WHITE ACRYLIC 1FT D
Manufacturer Standard Lead Time
6 Weeks
Customer Reference
Detailed Description
Bar White
Category
Color
White
Length
12.460" (316.48mm)
Series
Width
2.340" (59.44mm)
Height
1.280" (32.51mm)
Length - Emitting Surface
11.417" (290.00mm)