Image for PLC30M8000 is not available
PLC30M8000
DigiKey Part Number
4306-PLC30M8000-ND
Manufacturer
Manufacturer Product Number
PLC30M8000
Description
PLC30M8000
Manufacturer Standard Lead Time
12 Weeks
Customer Reference
Detailed Description
30 Position Housing for Male Pins Connector Blue Free Hanging (In-Line) Power
Category
Number of Positions
30
Manufacturer
Amphenol Positronic
Pitch
0.197" (5.00mm)