Image for PLC30F8000 is not available
PLC30F8000
DigiKey Part Number
4306-PLC30F8000-ND
Manufacturer
Manufacturer Product Number
PLC30F8000
Description
PLC30F8000
Manufacturer Standard Lead Time
12 Weeks
Customer Reference
Detailed Description
30 Position Housing for Female Sockets Connector Blue Free Hanging (In-Line) Power
Category
Number of Positions
30
Manufacturer
Amphenol Positronic
Pitch
0.197" (5.00mm)