Image for PLB12M80820 is not available
PLB12M80820
DigiKey Part Number
4306-PLB12M80820-ND
Manufacturer
Manufacturer Product Number
PLB12M80820
Description
PLB12M80820
Manufacturer Standard Lead Time
12 Weeks
Customer Reference
Detailed Description
12 Position Housing for Male Pins Connector Blue Free Hanging (In-Line) Power
Category
Number of Positions
12
Manufacturer
Amphenol Positronic
Pitch
0.197" (5.00mm)