GMCT50F000000/AA
DigiKey Part Number
4306-GMCT50F000000/AA-ND
Manufacturer
Manufacturer Product Number
GMCT50F000000/AA
Description
HEAVY-DUTY RECTANGULAR
Manufacturer Standard Lead Time
11 Weeks
Customer Reference
Detailed Description
50 Position Housing for Female Contacts Connector Gray Free Hanging (In-Line) Backplane
Category
Pitch
0.150" (3.81mm)