Image for GMCT18F000000/AA is not available
GMCT18F000000/AA
DigiKey Part Number
4306-GMCT18F000000/AA-ND
Manufacturer
Manufacturer Product Number
GMCT18F000000/AA
Description
GMCT18F000000/AA
Manufacturer Standard Lead Time
11 Weeks
Customer Reference
Detailed Description
18 Position Housing for Female Contacts Connector Gray Free Hanging (In-Line) Backplane
Category
Number of Positions
18
Pitch
0.150" (3.81mm)