Image for GMCT104F0ERB0B is not available
GMCT104F0ERB0B
DigiKey Part Number
4306-GMCT104F0ERB0B-ND
Manufacturer
Manufacturer Product Number
GMCT104F0ERB0B
Description
GMCT104F0ERB0B
Manufacturer Standard Lead Time
14 Weeks
Customer Reference
Detailed Description
104 Position Housing for Female Contacts Connector Gray Free Hanging (In-Line) Backplane
Product Attributes
Filter Similar Products
Category
Number of Positions
104
Manufacturer
Amphenol Positronic
Pitch
0.150" (3.81mm)