Image for 2PLB1LB-048 is not available
2PLB1LB-048
DigiKey Part Number
2PLB1LB-048-ND
Manufacturer
Manufacturer Product Number
2PLB1LB-048
Description
LED PNL IND WHITE 28MM
Manufacturer Standard Lead Time
9 Weeks
Customer Reference
Detailed Description
LED Panel Indicator White 48V
Category
Voltage
48V
Manufacturer
Altech Corporation
Panel Cutout Shape
Round
Packaging
Bulk
Panel Cutout Dimensions
0.87" (22.00mm)
Part Status
Active
Lens Size
28.00mm Dia