Image for MTD-A2-11-C-2 is not available
MTD-A2-11-C-2
DigiKey Part Number
2057-MTD-A2-11-C-2-ND
Manufacturer
Manufacturer Product Number
MTD-A2-11-C-2
Description
MTD-A2-11-C-2
Manufacturer Standard Lead Time
18 Weeks
Customer Reference
Detailed Description
11 Position Rectangular Receptacle Connector IDC Tin
Category
Pitch
0.100" (2.54mm)