5559CIR-10(100)
DigiKey Part Number
1067-5559CIR-10(100)-ND
Manufacturer
Manufacturer Product Number
5559CIR-10(100)
Description
TAPE INDICATOR WHITE 0.39" DIA
Manufacturer Standard Lead Time
5 Weeks
Customer Reference
Detailed Description
Indicator Tape Acrylic Adhesive White 0.39" (10.00mm) dia X
Category
Thickness
0.0050" (5.0 mils, 0.127mm)
Manufacturer
3M (TC)
Width
0.39" (10.00mm) dia